Drone Etkinlikleri

Drone etkinlikleri 2022 yılında da hız kesmeden devam ediyor. Havacılık etkinlikleri, günümüzde her geçen gün gelişen teknoloji sayesinde daha da keyifli bir hale geldi. Özellikle drone yarışları, izleyici ve kullanıcıları bir arada buluşturan son derece keyifli organizasyonlar arasında yer alıyor. Stabil bir şekilde ilerleyebilen, son derece hızlı – yeterli teknik donanıma sahip drone araçlarıyla bu etkinlikler gerçekleşiyor.

Drone Etkinlikleri 2022

Pilot event olarak, FPV drone yarışları için yarış pisti kurulumu yapıyoruz.Bunun yanı sıra hava sahası yönetimi konusunda hizmet veriyoruz. Ayrıca özel drone organizasyonlarının – festivallerinin düzenlenmesi konusunda da iletişime geçebilirsiniz. Drone etkinlikleri alanında yeterli tecrübeye sahip bir kuruluş olarak sizleri de en iyi şekilde memnun etmeye hazırız.

Drone Etkinliği Nasıl Düzenlenir?

Pek çok kişi günümüzde drone etkinliği düzenleme konusunda arayış içerisinde olmaktadır. Bu etkinlikler, bir sloganı, bir reklamı duyurma amacıyla da yapılabilmektedir. Ki bu son derece etkin bir yöntemdir. Unutulmayacak anlara tanıklık olunabilecek keyifli drone etkinlikleri için Pilot Event olarak hizmet vermekteyiz. Bu konuda bilgi alabilmek adına bizlere ulaşabilirsiniz.